ÖZDEN MAKİNE KANALİZASYON ANTALYA

Mini kepçe ile kazı yıkım ve kırım, kanalizasyon bağlantı ve yenileme, metal işleri hizmetleri vermekteyiz.

İnşaat sektörüne 1996 yılında başlamıs olan firmamız yıllardır süre gelen kaliteyi ön planda tutarak Antalya 'da faaliyetine devam etmektedir. Antalya 'da inşaat sektöründe kırma yıkma ile başlayıp inşaatın her sektöründe faaliyette bulunan firmamız daha çok daire tadilatlarına önem vermiş ve bir çok farklı işe imza atmıştır.

2004 yılında kendine has tarzı ile kanalizasyon (evsel) baglantı işlerine başlamıştır. Faaliyetine başladıgı günden beri kaliteyi ön planda tutarak müşteriler tarafından memnuniyeti kazanmayı başarmıştır.

Günümüzde ise , Antalya 'da kanalizasyon baglantılarında uzmanlaşmış tam teşekküllü yetki belgesine sahip uzman kadrosu, tüm ekipmanlarıyla ve kendine ait iş makinasıyla (mini kepçe) faaliyetini sürdürmektedir ve bu çalışmaların sonunda firmamız yaptıgı ve yapacagı işlerde kalite ve memnuniyeti ilke edinmiştir.

Özden Makine Kanalizasyon 'un Antalya ve çevre illerde verdiği başlıca hizmetler; kanalizasyon ( evsel bağlantı ) işleri, kazı kırım ve yıkım işleri, metal işleri olarak sıralanabilir.

Antalya İnşaat Yıkım İşleri
Antalya Kanalizasyon Bağlama ve Montaj

Antalya içinde binaların yasal yaptırmalarında yasal zorunluluk olan kanalizasyon evsel atık bağlantısı işleriniz mini kepçe kırıcı, delici ve diğer tüm makinelerimiz ile yapıyoruz.

Burdur Mini Kepçe
90 cm'den geçebilen ilk ekskavatörü hizmetinizde!

Antalya, Burdur, Isparta ve çevre illerde küçük ve dar alanlarda yıkım, kırma, kazı işlerinde hizmet vermektedir.

mini kepçe özden makine
Mini Kepçe Kiralama

Antalya'da kanalizasyon bağlantı ve yenileme, mini kepçe ile kazı işleri, prefabrik konut ve römork imalatı gibi hizmetler vermektedir.